Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátomna...

Miért van az, hogy a barátomnak mindig melege van?

Figyelt kérdés

Próbáltam utána nézni, de sehol nem találtam erre választ.

Nem mintha zavarna vagy bármi probléma lenne ebből :) csak érdekel.

A barátomnak és nekem más a testhőmérsékletünk, neki magasabb nekem alacsonyabb, gyakrabban arra panaszkodik hogy melege van majd megsül, én inkább arra hogy fázom. Kérdeztem is néha tőle, nem beteg hogy ilyen meleg a homloka? Mondja nem. Viszont nekem mondja én milyen hideg vagyok. :D (Nemcsak a lábam, mindenem). Nemcsak nála, előző párjaimnál is ez volt a helyzet.


Szóval mitől van ez? Ennyire különbőzőek lehetnek az emberek ebben is?


Bocsi ha esetleg butaságot kérdeztem :( de köszönöm a választ.



2017. júl. 29. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ismerek olyan embereket, akiknek mindig melegük van. Én is inkább hidegben érzem jobban magam, mint melegben.

Illetve olyanok is vannak, akik meg mindig fáznak. Akik fázósak, azoknak általában rossz a vérkeringésük.

2017. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú, tényleg? Jó tudni. Én régebben nem voltam ennyire fázós csak mostanában és könnyen kihülök. Nekem is olykor melegem van ha kánikula van de gyakrabban fázom és én is érzem szinte mindenenm hideg. A barátomnak lángol a homloka, teste, ezért is hittem már hogy beteg.
2017. júl. 29. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

A nők kb 3 fokkal kevesebbet éreznek.

Ezért óbégatnak a klímánál is 24-25 fokban, pedig a 24 fok az nem hideg.

2017. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Béla211 ***** válasza:
Amúgy ha valakinek magas a vérnyomása lehet melege és izzadhat ok nélkül. Amikor más nem izzad.
2017. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem kövér egy kicsit? :)
2017. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem. :) Normál alkat.

Mint írtam, szinte minden pasimnál ez volt, meleg volt a testük, az enyém hideg. Ágymelegítők. :D

2018. febr. 24. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!