Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bal szememmel kékes, jobb...

Bal szememmel kékes, jobb szememmel kicsit pirosas árnyalatban látok. Ti is így vagytok? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom azóta ez van, de alig észrevehető
2017. júl. 29. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez nem normális. Menj el vitsgálatra.
2017. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van, már règóta. Èn inkább úgy írnám le, hogy az egyik szememmel melegebbek a színek (pirosas, narancsos), a másikkal meg hidegebb (kèkes, zöldes).

Èn mindig azt hittem, hogy ez így jó, mert a kèt szem különböző színèrzèkelèse adja ki a jó színeket, mikor a kèt szemmel egyszerre nèzünk. Persze lehet ez hülyesèg. Az is lehet, hogy a "pirosas" szem lencsèje rosszabb valamennyire, mint Monet-nál, aki èlete vègèn már csak ilyen színekben látott mindent (míg el nem távolították az egyik szemlencsèjèt).

Szerintem enyhe fokú eltèrèsnèl nem kell aggódni, nekem már èvtizedek óta így van, ès mèg látok. :)

2017. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Vedd le a moziban kapott 3D szemüveget, te záptojás!
2017. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2

Igen, inkább én is meleg , hideg színnek mondanam

2017. júl. 29. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök menő lehet :D Én hiába próbálgatom, mindkét szememmel ugyanúgy látom a világot.
2017. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Èn se látom minden fènyviszonynál, ès nem annyira nagy különbsèget kell elkèpzelni.

Nappal, egy olyan szobában, ahová nem süt be a Nap, akkor szoktam èszrevenni.

2017. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!