Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni ha nagyon...

Mit tudok csinálni ha nagyon félek a fogorvosnál?

Figyelt kérdés
Eddig is eléggé féltem, vizsgálatnál is, de mondta hogy húzni kell, hát én majdnem elájultam... Mit tegyek hogy ne féljek kezelés előtt/közben?

2017. aug. 1. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy sokkal jobban félhetsz akkor, ha nem csináltatod meg a fogaidat és nagyon nagy fájdalmaid lesznek, vagy úgy begyullad, hogy aludni sem fogsz tudni, netán még nagyobb bajod lesz.

Arra gondolj, hogy utána jobb lesz. Az érzéstelenítővel gyakorlatilag semmit nem fogsz érezni, úgyhogy túl lehet élni.:)

2017. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemfogsz erezni semmit...adnak injekciot varsz 20 percet h hasson kihuzzak es vege..
2017. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát tegnap délelőtt megcsinálták, 2-t kellett húzni. A szurikat meg se éreztem, és egyből elzsibbadt. 10 perc alatt megvolt a dolog, és az egész kezelés alatt SEMMIT nem éreztem.
2017. aug. 10. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!