Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az interneten miért olyan...

Az interneten miért olyan népszerű a "tökönrúgás és a szülés - melyik fájdalmasabb" téma?

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy filozofikus kérdés... Mivel ez az, aminél nincs ember, aki mindkettőt megtapasztalhatná.
2017. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kivéve, ha nem hemafrodita az illető.
2017. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az élet nagy kérdései...
2017. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hogy legyen mit kérdezned:) Egyébként, ez azért van, hogy a pasik se maradjanak ki. A szülés kb olyan mintha rád jönne a cifrafosásos hasmenéses görcsös ki nem tudom fejezni érzés, ezt képzeld el 60Xor minimum, adj hozzá egy Jamie Oliveres késsel felvágó érzést a nemi szerveden, még kb 3 órás kínlódást adj hozzá amíg tolod a gyereket és meg is vagy. Miután megszülted olyan vagy, hetekig mintha p.csán rúgnának minden nap. És még lightosan fejeztem ki magam. Nekem nincs tököm, de egyszer rúgtak már "oda" és meg kell mondjam, köze nincs a szüléshez. Fáj pár percig azt csá:D
2017. aug. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A japánoknál van egy lábtechnika, amit a nők szoktak alkalmazni a férfiaknál, amivel megtapasztalhatják kb.-ra, hogy milyen is a szülés.
2019. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!