Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vaskúrától fekete a székletem?

Vaskúrától fekete a székletem?

Figyelt kérdés

A háziorvosom felírt egy 1 hónapos vaskúrát, (mert állítólag sápadt vagyok) napi egy tablettát kell beszednem. Már az utolsó héten tartok, és egy hete vetem észre hogy fekete a székletem. Ez ugye a vastól van?

Csak mert beírtam a keresőbe hogy fekete széklet és már mindenféle fekély meg daganat találatok jöttek.



2017. aug. 2. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól.

Mikor a terhességek alat neo-ferro-folgammát kellett szednem nekem is fekete lett tőle

2017. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez a vas. Szedsz melle mast is? Mert onmagaban a vastabletta nem oldja meg a problemat.
2017. aug. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy attól van, a spenótnak is nagy a vastartalma és nekem attól is feketés lesz a székletem, pedig abban nincs is annyi mint a tablettádban.
2017. aug. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!