Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhatta ez az erős hasmenést?

Okozhatta ez az erős hasmenést?

Figyelt kérdés
Bocsánat, egy kicsit morbid lesz a kérdésem, dehát na, emberek vagyunk. Szóval, komoly vashiánnyal küzdök, amire kaptam a háziorvosomtól egy maltofer nevű készítményt. Napi két tabletta lett az adagom,de egy hét után szörnyű hasmenésem lett. Akkor még nem tudtam,h ogy ettől van, de sejtettem, és abbahagytam pár napra,el is múlt. Újrakezdtem szedni, majd megint egy hét után ismét ugyan ez lett a gondom, hasmenésem lett, amíg ki nem ürültem gyakorlatilag teljesen. Arra emlékeztem, hogy azt mondta az orvos,hogy ennél a készítménynél nem kell figyelnem rá,hogy mikor veszem be őket, ez nem olyan macerás. Ez annyira megragadt bennem, hogy csak erre emlékeztem,és el sem olvastam, hogy 2 x 1 van a dobozra írva,és én mindig egyszerre vettem be a két szemet. Ma jöttem rá (ma elkezdtem egy másik fajtát szedni), hogy talán lehet,hogy ez volt a probléma? Hogy túl sokat szedtem be egyszerre, nem tudott felszívódni, és miután nem bírt vele a szervezetem, kilökte? Ha a mostani készítményt jól szedem, tehát tényleg kétszer egyet és nem egyszer kettőt, lehetséges, hogy ez hatásos lesz?

2017. aug. 3. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vastól lehet hasmenésed.
2017. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Benne van a gyakori mellékhatásokban is a hasmenés, és ez még rárakott egy lapáttal.

Ezt szedd normálisan és reméljük jó lesz. :)

2017. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen! Mamám is tapasztalta, hogy rendkívül erős hasmenést okoz.
2017. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is szedtem vasat, de nekem napi 1 x kellett, viszont nekem is hasmenésem lett tőle, így abbahagytam.
2018. jan. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!