Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsálya tea bevált nektek erős...

Zsálya tea bevált nektek erős izzadásra?

Figyelt kérdés
Nagyon szenvedek egész évben, de főleg nyáron, dekoratív lány létemre úgy izzadok, mint egy ló...Sajnos hiperchidrózis, ami tenyéren, talpon, hónalj részen a legerősebb-tenyeremről talpamról szó szerint csurog a víz, hónaljra bevált a Solutio Antisudorica- de a testem többi részén is jobban izzadok, mint az átlag, ezekem a testrészeken kívül az arcom izzadása zavar a legjobban, amire nem kenhetek Antisudoricát (már próbáltam , és nagyon meggyötri a bőrt) de nagyon idegesít, ahogy gyöngyözik az orrom alatt a víz, meg az egész arcomon lecsapódik egyből a pára...Orvosi zsálya kúraszerű alkalmazása mennyire tudja ezt kontrollálni? Már elkezdtem, cska kíváncsi lennék a tapasztalatokra, hogy kinek, mennyi idő után milyen eredményt hozott. Tenyérre talpra nagyon gondolkozom a botoxon, csak egyrészt ugye kva drága, másrészt csak fél évig tart a hatása, ami nagyon kevés...:( ennyi pénzért pláne. De az arcom még akkor is egy megoldatlan dolog..Remélem ezzel a teával lehet egy kicsit ezt belsőleg szabályozni...
2017. júl. 29. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam vele, de nem tudtam elviselni az ízét, ezért áttértem az izsópteára. Úgy érzem, valamicskét segít, teljes megoldást persze nem nyújt, de ez is több, mint a semmi (és legalább viszonylag finom).
2017. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom, szerintem iszom majd párhuzamosan mindkettőt, hátha.. Nekem nincs bajom a zsályával, erős gyomrom van a furcsa ízű teákhoz:D
2017. júl. 29. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!