Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Valakivel volt...

Mitől lehet? Valakivel volt mar ilyen?

Figyelt kérdés

Mostanába egyre gyakrabbam van,hogy este (hajnali 2-3 korul kimegyek wc-re) de néha anélkul is mindig este jelentkezik h egyszeruen alig kapok levegot, mindtha raültek volna a mellkasomra! Nagyon nehezen kapok levegot ès ilyenkor (este) egy bő fél oráig nem birok elaludni miatta, ha el is alszok 1-2p mulva azt veszem eszre h nem veszek levegot! Voltunk orvosnal mert van egy kis szívzörejem és ott mondtak h pszihes problema allhat mogotte!Mostanaba eleg szarul vagyok (lelkileg) nagy önbizalom hiányom van,testkép zavarom,felek mindig h valakit aki fontos elveszitek,szuleim elvaltak,baratok sz*rnak ram,az érzés h semmire nem vagyok jó, mostanaba ezek az erzesek nagyon megnonek bennem. Szoval ha valakivel volt mar ilyen vagy tudja h mibajom van az irja le es annak nagyon megkoszonom! Értelmetlen/undok kommentekre nem vagyok kivancsi!

13/L



2017. aug. 3. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez pszichés. Egyik ismerősömnek is az volt, hogy éjjel felébredt és nem kapott levegőt. Elment kivizsgálásra mert persze ettől ki ne ijedne meg.. de neki is azt mondták, hogy a sok stressz, idegeskedés okozza. Próbálj valahogy ne stresszelni a dolgokon, pl sportolj valamit. Ott jól le lehet vezetni a feszültséget és akkor lehet nem jelentkezne nálad ez a dolog (vagy legalább csak ritkábban)
2017. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Stressz. Stressz. Stressz.


Ugy tunik, hogy sokat aggodsz feleslegesen, irracionalisan felsz olyan dolgoktol amig meg be sem kovetkeztek es talan soha nem is fognak.


Ugy mukodik az agy, ha nem foglalod le, akkor aktivizalja magat es general maganak mindenfeleket.


En, (ha sikerult eszrevennem, hogy be vagyok feszulve, stresszes vagyok de nagyon) en ezeket szoktam probalgatni:

- kimegyek setalni a termeszetbe, 10-15 perc seta

- ragozok

- meditacios zenet hallgatk


Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Kitartast es lelki beket kivanok. Meg nagyon fiatal vagy. Elotted az egesz elet. Nyugodj meg, rendben lesz minden.

2017. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat💕❤❤
2017. aug. 5. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!