Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rossz egészség miatti öngyilko...

Rossz egészség miatti öngyilkos gondolatok? Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nem valami jó az egészségem mostanában. Sosem volt vele semmi baj, így nagyon de nagyon nehezen viselem. Aki esetleg volt már hasonló helyzetben, tudna tanácsolni valamit ? Mit tehetnék hogy jobb legyen ?
2017. jún. 11. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Egész konkrétan mi a problémád? Mennyire súlyos? Például az én anyum SM beteg, de soha nem fordult meg ilyen a fejében. Egészen biztos, hogyha körbenézel, akkor nálad sokkal rosszabb állapotú emberek is élnek. Az öngyilkosság nem megoldás, orvosi segítséget kell kérni, ha egészségügyi problémáid vannak. Persze kérdés, hogy családodra, barátokra mennyire számíthatsz.
2017. jún. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Senkire sem számíthatok semennyire. A probléma nem nagy, 95% hogy lelki eredetű, de gyakran jár vele hasfájás és hányinger, ami kikészít.

Orvoshoz megyek természetesen, csak elég kilátástalannak érzem a helyzetet. Utcára sincs már kedvem menni, mondván hogy mikor leszek rosszul...

2017. jún. 11. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom fiatal vagy.

Barátkozz, ismerkedj, találj új hobbit, sportolj, keress új célokat az életedben.

Beszélgess el egy pszichológussal.

2017. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Atyaég! Azt hittem egyedül vagyok ezzel. Eskü megkönnyebbültem. 6 hónapja szenvedek ezzel. Any amost veyzi csak komolyan. Hanyingerrel kelek fexek. Ha ven kedved egy kicsit dumcsizni írj csak es ne lepődj meg 14 vagyok és lány. DE pont ezert én sírok is emiatt mert teljesen ugy erzem vege ilyenkor a vilagnak. 😢
2017. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!