Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Görnyedt, hanyag testtartás...

Görnyedt, hanyag testtartás ellen segíthet a jóga? Nagyon csúnya a testtartásom, de rajtam kívül senkit sem érdekel.13/L :c

Figyelt kérdés
Az iskolában sok barátnőm jegyezte meg,hogy nagyon görbe a hátam. Engem is nagyon zavar,mert baromi csúnya,de segíteni már senki sem segít. Annyit kaptam válszul,hogy: húzzam ki magam. Ma anyám is megjegyezte,hogy nagyon csúnya a tartásom,de ő is csak azt mondta,hogy húzzam ki magam. Próbálkozok már régóta,de egyszer csak azon kapom magam,hogy ismét görbe vagyok. Ha pedig figyelek rá,akkor pedig kellemetlen egy idő után. Anyám hü...lyeségnek tartja az orvost is,ezért kénytelen leszek magam megoldani. Szeptemberre lesz valami változás,ha jógázok? Az iskolatáska még csak ezen is rontana. Jógás videókat/oldalakat tudnátok linkelni? Nem tudom hogyan kezdjem el.
2017. aug. 4. 00:46
 1/2 anonim válasza:
100%
Segíthet a jóga, de csak bizonyos mértékig. Első körben el kéne menned orvoshoz, mert ha nem szimpla hanyag testtartásról van szó, akkor gyógytornászra van szükség! Nem értem a szüleidet miért nem foglalkoznak ezzel..
2017. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma is megkerdeztem,hogy nem vinne e el orvoshoz,mert engem nagyon zavar. Azt mondta hogy nem,neki is volt ilyen 13 evesen,majd kinovom.
2017. aug. 5. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!