Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden műtét előtt-után adnak...

Minden műtét előtt-után adnak nyugtatót?

Figyelt kérdés
A műtőbe már kómas állapotban tolnak be, vagy nem minden esetben kapsz nyugtatót?

2017. aug. 7. 06:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Én csak műtét előtt kaptam.

Egyet még este adtak, attól átaludtam az éjszakát, pedig fel akartam kelni korán, mert ki volt adva, hogy műtét előtt alaposan le kell zuhanyozni, de úgy keltettek fel reggel. :)

A másodikat pedig a műtét reggelén kaptam, amitől jól vissza is aludtam addig, amíg a szobatársam műtötték. Akkor is úgy keltettek fel, hogy hahó, megyünk a műtőbe. Amikor a műtőbe vittek, akkor már teljesen ébren voltam, de nyugodt voltam, nem féltem, lehet a nyugtatótól.

Műtét után meg úgyis ki vagy ütve az altató gáztól, nem adnak még pluszba nyugtatót rá, amúgy is necces az esetleges hányás miatt, a hányás- és fájdalomcsillapítót is branülön keresztül kaptam, nem szájon keresztül.

2017. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!