Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon hamar eldurran az...

Nagyon hamar eldurran az agyam es akkor nagyon. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Minden kis dologra felidegededek, csak pl ha valami kiesik a kezembol, ha egy nap tobb ilyen kis dolog tortenik akkor elkezdek tombolni, utok amit erek raharapok a nyelvemre, a kezemet ugy okolbe szoritom hogy miutan lenyugodtam alig birok kinyitni, mert osszekapja a gorcs, sajat magamatszoktam karmolni meg utni, es nem tudom kontrollalni ezt ilyenkor, aztan 2-3perc mulva lenyugszok...nem mindennaposak az ilyen idegrohamok de egyre gyakrabban elofordul...mitol lehet ez es mit lehet ezzel kezdeni?
2017. aug. 7. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is hirtelen haragú vagyok, és érezni szoktam, ahogyan bugyog fel bennem az indulat, csak tehetetlen vagyok ellene. Nemrég olvastam egy jótanácsot, hogy ne engedd ilyenkor megfeszülni az izmaidat, hanem tudatosan lazítsd el magad, és akkor lehet, hogy elkerül a dühkitörés. Még nem volt alkalmam kipróbálni, de legközelebb biztos megteszem.
2017. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Válassz a lelki alkatodnak megfelelő stresszkezelési technikát! Nézz utána a neten a meditációknak, a jógának, ilyesminek.

2017. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!