Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegség tünetei ezek?

Tomszi 21 kérdése:

Milyen betegség tünetei ezek?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve folyamatos fejfájásom van amit nem csillapít semilyen fájdalomcsillapító még a migrén elleni sem,pár hónapja párosult hozzá szédülés,hányinger,fülcsengés,memóriazavar,látásproblémák,kordinációszavar,csontfájdalom (lapocka,jobb és bal kar és a sipcsont,térd) persze ezek a tünetek felváltva jelentkeznek nem egyszerre .Voltam laborvizsgálaton ,vizelettenyésztésen semilyen fertőzés és baktérium nincs a szervezetemben.Amugy Topamax és Lamolep gyogyszert szedek Epilepsziára,de kérdeztem az orvost és ez nem a gyogyszer mellékhatása.szemüveg sem kel mert csak enyhe fényérzékenységem van .EEg eredményemre az van irva,hogy epilepsziás müködészavar nem látható,de néhányszor azonban generalizáltan átmenetileg a háttértevékenység belassul.Kinek mi a véleménye?
2017. aug. 8. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Háziorvos, beutaló, és irány a neurológushoz minél előbb, menj el MRI-re!!!

A fejfájás, látászavar, koordinációs problémák nem jó jel!

Mondtad már ezt orvosnak?

Holnap azonnal kérj beutalót neurológiára!

2017. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen mondtam .Agusztus . 23 megyek Mr vizsgálatra , ide is ugy kaptam beutalot,hogy már könyörögtem a kezelöorvosnak,hogy csináljunk egy ilyen vizsgálatott.A labor eredményemen jelenleg a Kreatinin ami picit magasab a kelletinél a többi a fenti és lenti határértékhez van közel.
2017. aug. 9. 06:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem. Pánikbetegség nincs jelen nálad?

Majd ha szeretnéd, írd meg az eredményt.

2017. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!