Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem bírok így...

Mit tegyek? Nem bírok így tovább élni.

Figyelt kérdés
10 éves korom óta nagyon szőrös vagyok. Most 17 éves vagyok. (Fiú) És csak egyre roszabb lesz.. Már lasan ki sem merek menni az utcára. Undorodom magamtól.. 11 éves korom óta nem vehetek fel rövid újú pólót/rövid nadrágot mert ocsmány fekete szőr borítja majdnem mindenhol a testemet.. Már voltam endokrinológián, ot nem mondtak semmit.. Nem adtak semmi gyógyszert. Ha egyáltalán van erre valami gyógyszer.. Szégyellem magam.. Undorodom magamtól. Ezt sajnos csak hangsújozni tudom... Mihez kerdjek??

2017. aug. 9. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld a nők nem utálják a szōrt csak evvel akarják elvenni a fèrfiakat a fèrfiasságuktól hogy így ők uraljanak de ha tisztán tartod a szőröd és ápolt aakkor nem lesz baja vele másoknak
2017. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress majd egy lányt aki onmagàtól kevès szőrrel rendelkezik szerintem neki bejön
2017. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szőrös vagyok, de én megpróbálok vele együtt élni, és szőrtelenítem magam többnyire mindenhol.
2017. aug. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te legalább fiú vagy. Én lányként dettó. 😌
2017. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!