Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a folytonos...

Mit lehet tenni a folytonos állon/száj körül keletkező pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Évek óta fennálló probléma, máshol nincsenek pattanásaim (homlok, arc stb)

Már gondoltam belső problémára is, voltam kivizsgáláson, de a hormonjaim rendben vannak, és fogászati problémáim sincsenek ami ezt okozhatná.

Az arcomat rendesen és rendszeresen tisztítom, illetve ápolom, kifejezetten egészségesen étkezem és sportolok is.

Nem tudok már mire gondolni, hogy mi lehet a gond.. :(

Valami belsőleges megoldást keresek, vitamin meg ilyenek, de külsőleges kencék is érdekelnek (bár azok kevésbé, hiszen hiába mulasztja el a meglévőt, ha a fél centivel mellette új nő ki.. :\ )


2017. aug. 11. 11:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és bőrgyógyásznál is jártam már, de csak valami erős kencét kaptam ami szanaszét szárított, meg valami erős A vitamin tartalmú gyógyszert ami szintén nagyon erős volt.
2017. aug. 11. 11:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rosacea? Menj el másik bőrgyógyászhoz.
2017. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget írni, de lehet, hogy gasztroenterológiára is érdemes lehet elmenni. A száj körüli kiütés/pattanás lehet valamilyen emésztési probléma is.
2017. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia. Pontosan ezzel küzdök én is pár éve..

Ugyanúgy hormonok rendben, fogorvos pipa, reggel esti bőrápolási rutin rendben. Egészségesen étkezem és sportolok.


Most egy profi kozmetikusra váltok elvileg nagyon jó a szakmájában. Ő elmondása szerint sok a kis zsírcsomó az arcomon ami összegyűlik és azért durran be az állon...


Jövő héten megyek, kíváncsi leszek az eredményekre.. már én is nagy kínba vagyok a problémával...


Kozmetikust és a bőrgyógyászt nem említetted.. náluk is jártál már? ha igen., milyen eredménnyel?

2018. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!