Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a nagyon fehérbő...

Ti szeretitek a nagyon fehérbőrű embereket?

Figyelt kérdés
Nyáron sikerült elérnem,hogy még fehérebb vagyok mint télen voltam és nagyon szeretem és egyre jobban tetszik a fehér fakó bőr.De az Európaiak átvették az Amerikaiaktól ezt a hülyeséget,hogy minél barnább valaki annál szebb és azt mondják olyan fehér vagyok mintha beteg lennék és ez nem egészséges.Miért ne lenne egészséges?Sokat voltam kint nincs vitamin hiányom csak annyi naptejet és otthoni bőrfehérítőszert(direkt otthonit,hogy ne károsítsam a bőrőm)használtam,hogy szép fehér lettem.Van rajtam kivúl olyan ember aki szereti a fehér bőrt?

2017. aug. 11. 15:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nincs D vitamin hiányom minden regggel iszok vay tejet vagy kávét és sosem szedtem semmilyen vitamint és sosem volt bajom tőle ez az egész "egyééé vitamint mer az jó" a szervezetednek csak pénzkidobás én inkább húst eszem.
2017. aug. 11. 21:26
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem lennék olyan biztos ebben a D vitaminos dologban.

Kávé? Tej? D vitaminnal dúsított, vagy mi?


20 perc napsütés, pucéron. Vagy 1000IU. Ha több az se baj, használ az immunrendszernek.


Mellesleg a fehér bőr szép, de ha nem látszik egy kis pír rajta v alatta, akkor tényleg nem látszik egészségesnek. Az ázsiaiak bőre meg sárga, kivéve ha "pearl cream"-et használnak. Ami nem tudom, hogy egészsées-e, de használ a májfoltfélékre is. Csak az igazi elég drága.

2017. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!