Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló élménye és baba lett belőle?

Figyelt kérdés
Reggeltől barmás folyásom van, délután teszteltem egyet ami negatív. Amúgy nem szokott mensi előtt folyásom lenni. Utolsó mensim júl.19-20, kb 28-29 napos a ciklusom. Most tartok a 27 napon. Lehet korán teszteltem? Volt már valakinek hasonló élménye és baba lett belőle? Már nagyon várjuk a párommal, hogy végre pozi tesztet kapjunk

2017. aug. 15. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Nekem más élményeim voltak, amibőll baba lett.
2017. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nem várt menzesz után tesztelj legalább egy héttel, előtte teljesen felesleges.
2017. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom elvileg a beágyazódás után 2 héttel már kimutathatja. Tehát az ovuláció után 2 hét kb ha összejött a baba. Mondjuk lehet teszt függő is, hogy mikor. De a biztos az, ha az elmaradt menstruáció után tesztelsz. Mondjuk a barnás folyás szerintem a menstruáció előjele inkább. Néha nálam is így kezdődik, pedig rám sem jellemző.
2017. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!