Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres széklet mitől lehet...

Véres széklet mitől lehet (utána olvastam már van sejtésem de inkább rá kérdek) a fő kérdés inkább az hogy ki volt már ilyennel vizsgálaton (legjobb esetben ahogy olvastam arany ér) de a fenébe is még csak 21 vagyok?

Figyelt kérdés

ha valaki pontosan letudná írni a vizsgálatot fáj-e stb vagy ez még csak egyszeri eset volt legalább is hogy véres volt a széklet kell-e ez miatt aggódnom vagy ha netán a 2.-3.alkalom után. linknek is örülök amit adnak.


egyébként nagyon izgulós vagyok tudom mindenki elkerülné az orvosokat de én 1 százalékkal jobban


2017. aug. 18. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A saját érdekedben pedig jobb lenne ha az orvos nézné meg.

Lehet az valami belső baj is, a belekben .

2017. aug. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha más nem várok vele még vagy 2 alkalat ha ilyen lesz ill ha elkezd fájni akkor talán rá veszem magam nem rohannék rögtön vele
2017. aug. 18. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:

végbélből történő vérzés soha nem normális.

persze lehet, hogy csak valami felületi sérülés volt, így nem fog ismétlődni, úgyhogy én nem szaladnék 1-2xi alkalom után orvoshoz.


volt rectoscopiám (bazi kellemetlen, és nekem fájt is), és colonoscopiám is (leszedáltak, szóval csak simán sz@r volt, de összességében bár tudom, hogy fájt, nem emlékszem rá -ha van ennek így értelme).


van egy csomó kórság, aminek a fiatal felnőttek a tipikus "célközönsége".

szóval ha újra vérzik, vagy fáj, irány az orvos!

2017. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2017. aug. 18. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát eleg sok oka lehet. Lehet csak kis felületi seb, erolkodestol megrepedt hajszálér, papír kidörzsölte. Amugy aranyér nem korhoz kötött, nekem is volt én is 21 vagyok. De lehet belso verzes is, ismerosomnek igy derult ki hogy Crohn-betegsege van(autoimmun betegseg) bar neki nem egy-ket csepp ver volt, sokkal tobb es szinte minden alkalommal. Harmadik opcio talan parazita, de nem tudok egy olyan parazitarol se M.o-n ami verzest okozna, max valami egzotikus orszagbol szarmazo gyomorrágó métely de itthon nemigazán vannak ilyenek, szoval az elsőnek a legnagyobb az esélye-80% a másodiknak 19% és az utolsónak <<1%
2018. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ de megoldódott magától hála az égnek
2018. ápr. 8. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!