Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » TOROKGYULLADÁS! Hogyan győzzem...

TOROKGYULLADÁS! Hogyan győzzem meg anyukámat?

Figyelt kérdés

Az van, hogy péntek óta torokgyulladásom van.Csütörtökön kezdődött.Folyt az orrom, erőtlen voltam és nagyon fájt a torkom.Pénteken az ágyból se tudtam kikelni úgyhogy nem mentem.Tegnap meg már egész jól voltam, csak nagyon fújtam az orromat, meg kicsit be voltam rekedve.Ma meg úgy ébredtem hogy nem volt hangom.Alig tudok beszélni, és ha tudok is úgy mint g repedt fazék.És folyamatosan fújom az orromat.Barna takony jön belőle folyamatosan.És ráadásul egy csomó leckém van amit nem sikerült megcsinálnom.Mondtam anyukámnak hogy holnap menjünk el orvoshoz, mert lehet hangszálgyulladásom van.Azt mondta hogy holnap menjek el az iskolába mert le fogok maradni.Végülis kikönyörögtem hogy reggel térjünk rá vissza.De előre tudom hogy az lesz hogy most már nem vagyok beteg úgyhogy menjek el.Hogy tudnám meggyőzni őt?

Minden normális ötletet/tanácsot szívesen fogadok.Ja és ha számítana 13/L.


2016. szept. 11. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A barna takony már nagyon rosszra, vérzéssel társuló melléküreg gyulladásra utal, orrcseppet kell használni és egy vérvizsgálat sem ártana.
2016. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha orvoshoz mennél és pár napot otthon maradnál, te is gyorsabban gyógyulsz meg és másokat sem fertőzöl el a suliban.
2016. szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Én is így gondoltam de anyukám elküldött.Nem maradhattam itthon.Még ma is nagyon be vagyok rekedve.
2016. szept. 12. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!