Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszul leszek a tűtől, mit...

Rosszul leszek a tűtől, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha vérvevésről van szó, ha oltásról, rosszul leszek. Nem is akkor leszek rosszul amikor a tű bennem van vagy azonnal utána, hanem öt-tíz percre rá. Ülök a váróteremben, vizet iszok, de összeesek ha nem fekszem le. Persze, ha jófejek a nővérek, akkor ott maradok feküdni azt az öt-tíz percet, s akkor úgy megyek ki mintha mi sem történt volna, de pl. ma pont egy olyan nővért fogtam ki, aki nem veszi komolyan a problémám még azután se, hogy a váróteremben kellett lefeküdnöm, mert kezdett velem elsötétülni a világ. Nem tudom mennyit segítene, ha rögtön kimennék a levegőre, vagy sima víz helyett igyak cukros vizet?

2017. aug. 21. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Oltásnál fura, vérvételen sokakkal megesik. Igyál vizet, ülj, feküdj le arra a pár percre amíg elmúlik. Lehet ez már így marad nálad.
2017. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit üljél, ne menj ki azonnal, mert az kellemetlenebb, ha kint leszel rosszul az utcán. Vigyél magaddal ennivalót, valami péksüti teljesen jó. Sima víz helyett, tea, vagy üdítő, amiben van cukor. Ezeket ott ülve edd, idd meg.

Nekem ezek segítenek, mert én eleve szédülős vagyok, ha nem ehetek. És vérvételre meg általában éhgyomorra kell menni.

Múltkor mentem úgy, hogy ehettem előtte. Semmi bajom nem volt, azonnal eljöttem és egy kicsit sem szédültem.

2017. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előtte igyál. Ha leesik a vérnyomás a vérvétel után, akkor már hiába öntöd magadba, ahhoz 1 percnél több kell, hogy vérré váljon.
2017. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!