Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Foszforeszkálós karkötő...

Foszforeszkálós karkötő folyadék lenyelése halálos?

Figyelt kérdés
Szóval, még egy kerti partiban kaotuk, ésmert megtartottuk, az asztalon volt, és leszedte onnan az öcsém. Átjött az Én szobámba és azt mondta hogy: „Ennek nincs jó íze ):” És odanyújtotta felém a megrágott világító karkötőt. Nagyon megijedtem, Anyáéknak félek szólni, mert nagyon ée fognal cseszni hogy "Miért nem figyelek oda az öcsémre." És uhye ez nem halálos????

2017. aug. 23. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire halálos, mert ahány gyár annyiféle recept lehet. Öcséd életébe is kerülhet ezért tuti elmondanám a szüleidnek. Lecsesznek és? Jogosan hiszen nem figyeltél rá. Ők valószínűleg elviszik ügyeletre a megrágott karkötővel és ott elmondják az orvosok volt-e már ilyen hülye valaki és hogy mit kell tenni. Max gyomormosás lesz szerintem. Amúgy hány évesek vagytok hogy te felelsz az öcsédért a buliban? Szüleid merre voltak?
2017. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a buliban, itthon. A szüleim a másik szobában vannak, de hát akkor Ől miért nem figyelnek rá? De akkor szólok gyorsan.
2017. aug. 23. 23:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Js, és 12 éves vagyok.
2017. aug. 23. 23:17
 4/4 anonim válasza:
Szia mi lett végül az öcséddel?
2021. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!