Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tele vagyok pattanás féle...

Tele vagyok pattanás féle dolgokkal amikből feher kemény cucc jön ki és mar egy ideje nincs rendes pattanásom, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egy ideje , pontosabban tavaly szeptember óta nincs rendes pattanasom de miteszerem van. Ha azt kinyomom valami feher dolog jön ki belőle, ami kemény is. (Feher színű)

Meg vannak ilyen féle pattanasaim is. Volt egyszer a szám sarkába is belűl . Kinyomtam es tekeredve jött ki. Most nemtudom hogy ez faggyús pattanás vagy parazita-e . Kérem aki tud róla valamit az írjon minnél elöbb! 14/F



2017. aug. 23. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak a miteszerek "gyokere" vagy hogy mondjam... youtubeon ha beirod h blackhead remover diy akk csomo zselatinos tejes pakolast fog kiadni. Hatasosak,csak gozolj elotte minimum 10percet es szep puhi borod lesz
2017. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

De lenne egy lehet hülye kérdésem

A gőzölést hogy oldjam meg? És semmi képp se nyomkodjam? Amúgy a szemöldököm közt is vannak ilyenek

2017. aug. 23. 23:16
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem mondani hogy a kezem és a vállam meg a lábam is ilyen pattanással van tele. És kimosan erzem magam emiatt. Nyáron ezért se merek se medencezni se trikóba mászkálni se

És azon a részen is van , de ahogy nézem ott szőr nő es az kihozza azt a fehér cuccot

2017. aug. 23. 23:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Gozoleshez eleg ha 1liter vizet felforralsz majd egy nagyobb talba ontod ki es torulkozovel a fejeden az edeny fole hajolsz. Heti 2x is megcsinalhatod.

Nyomkodni nem nagyon ajanlatos a kisebbeket,ami nagy azt kinyomhatod. De lehet,hogy a borod alatt tobb marad,mint amennyi kijon,ezert tovabbfertozod es tobb lesz.

Ha nagyon zavar a hatad neg a karod ahogy emlitetted, menjetek el borgyogyaszhoz. Egyik rokonom is 14evesen katasztrofálisan nezett ki (o fogalmazta igy) es felirt neki a doktorno Sotret tablettat (nezz utana,magas A vitamintartalmu keszitmeny). Neki 3honap alatt elmulasztotta ezeket a problemait es azota nem szenved tole (mar lassan 25eves lesz)

2017. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszi!

Apukám vesz Scitec multivamint , az nemjó?

2017. aug. 23. 23:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat nem fog erni de próbáld ki
2017. aug. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!