Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Bőr alatti pattanás,...

SOS! Bőr alatti pattanás, krumplis dunsztos kötés nem jött be.3 "napos" kb, teendő/ötlet?

Figyelt kérdés
Az arcomon van egy mély pattanás,próbáltam kinyomni de nem sikerült,nagyon fáj és érzem hogy elég nagy területre terjed ki.Próbáltam kenegetni mézzel,párakötés stb semmi.Egyéb tanács?Értelmes válaszokat köszönöm!
2016. aug. 5. 22:09
 1/4 anonim válasza:

Ne nyomd ki, azzal csak rontasz a helyzeten, behegesedhet, vagy jobban begyulladhat!

Nekem is volt párszor ilyen, kb ugyanott jött ki, tudom, milyen fájdalmas. Sok mindent kipróbáltam, végül a HillVital Gyógyfüves Mesterbalzsam vált be, pár nap alatt levitte az egészet, nyoma sincs. :)

Lóbalzsamot még nem próbáltam, azt mondják hasonló, megpróbálhatod azt is.

2016. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tengeri sós víz.
2016. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinalj élesztős pakolást, nekem ez általában be szokott jönni :)
2016. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinrk!!! :)
2016. aug. 6. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!