Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhat ilyen tünetet?...

Mi okozhat ilyen tünetet? Allergia, nátha?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt kezdődött, hogy legbelül az orromban csiklandozó érzést érzek. Mintha hapcizni akarnék, de nem jön ki. Csak az inger.

Van gyógyszer, Aerius, orrspray és Ventolin. De ezeket jó ideje nem szedtem és nem is volt bajom sosem. Most kezdtem el újra szedni.

Valószínűleg allergia? Ahogy olvasom parlagfű szezon is van.


2017. aug. 26. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
en ugy tudom hogy a ventolin asztma gyogyszer... nem vagy asztmas?
2017. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az összes "motyó" allergiára van, amit írtál. Gondolom, az orvosod emiatt írta fel neked.
2017. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Allergiás asztmás vagyok. Csak most zavaró, hogy folyton olyan érzésem van mintha hapcizni kellene de mégsem. Éjszaka viszont alvás közben nem zavar.
2017. aug. 26. 15:45
 4/4 anonim válasza:
Ha kicsit a torkod és az orrod közötti rész is kapar akkor kereszalergia( én pl ha eszek dinnyet alergiaszezonvan akker ez tortenik de ha télen vagy tavsazzal eszem akkor bem.
2017. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!