Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális ha közel 15 órát...

Az normális ha közel 15 órát aludtam?

Figyelt kérdés

A hétvégén elutaztunk a csapattal meccsezni de én nem járszottam egyszer sem csak a bemelegítésben vettem részt(4x), este olyan 11 fele feküdtünk le, itthon is ekkor szoktam nyáron.

Tegnap értünk haza és olyan fél 11-kor feküdtem le és másnap délután negyed 2-ig húztam a lóbőrt. Egyébként sokszor van mostanában hogy nagyon álmos vagyok már délután és képes vagyok 5-6 órát is aludni szóval az egész délutánt átaludni miközben nem csináltam egész nap semmit.

Nektel mi a véleményetek erről? Szerintetek van valami bajom? 16L


2017. aug. 28. 13:35
 1/2 anonim válasza:

Igazából nem egészséges ha ilyen sokat alszol, ugyanis csak fáradtabb és kimerültebb leszel. A te korodba 8-10 óra alvás az ami ideális.


Próbálj meg egy rendszert felállítani az alvás területén is, hogy kiküszöböld a fent leírt problémáidat.

Remélem tudtam segíteni :)

2017. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De jó neked.
2017. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!