Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerelmi bánatom van és már...

Szerelmi bánatom van és már nem ettem lassan 2 hete ennek lehetnek valami komolyabb bajok is pl kórházba is kerülhetek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 15:38
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
meg annyi hogy a fejem fáj.
2017. aug. 29. 18:03
 22/24 anonim ***** válasza:
én is így voltam, 15 napig nem ettem, csak ittam, azt se sokat, szerelmi bánat. egyszerűen nem ment le egy falat sem. 2 hónap alatt 21 kilot fogytam, hullott a hajam, tört a körmöm, vérzett az ínyem...egyél!
2017. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, az idegességtől sajnos sokszor nem tudok napokig enni... Én azt szoktam csinálni, hogy amikor még tényleg egy falat sem megy le, akkor lassan, kortyonként iszok teát, üdítőt, bármi cukrosat. Emellett eljárok futni, tanulok, jövök-megyek, a sport és a sok elfoglaltság kifáraszt és valamilyen szinten eltereli a figyelmem a szomorúságról, te se hagyd, hogy teljesen felemésszenek a problémáid! Ezután amikor már minimálisan jobban érzem magam, napról-napra egyre több kaját erőltetek magamba, először pl. a megszokott tea mellé pár darab keksz, vagy egy tányér leves is megteszi, vagy amennyi jól esik, a folyékony, nem túl fűszeres kaják ilyenkor jobban esnek. Akkor is eszem egy pár falatot, ha nem vagyok éhes vagy ha hányingerem van, maximum csak egy pár falatot, már az is valami. Bele szoktam építeni a napirendembe, hogy mikor eszek, hogy biztosan egyek legalább egy keveset napi háromszor. Így kb. egy hét alatt vissza tudok állni a normális táplálkozásra.
2017. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Amikor elmentél tőlem majdnem meghaltam."

Zorán

2017. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!