Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez valami fertőzés vagy...

Ez valami fertőzés vagy vírus/baktérium lehet?

Figyelt kérdés
nem jellemző rám hogy beteg legyek, és meglepően a semmiből csak úgy csütörtök délutánra bazirosszul lettem gyomorfájdogálás és egy folyamatos hasmenés tört rám, azon az este már szinte csak átlátszó vízzel a végén sok alkalommal, másnap pénteken még átszenvedtem magam egy tanfolyami napon iszonyat hasogató fejfájással és korgó gyomorral zombi üzemmódban, ahogy hazaértem dél környékétől lényegében ágyban fekve erőtlenül, világosbarna hasmenéssel. lázam vagy hőemelkedésem is lehetett mert fáztam és betakaróztam a 25 fokban. este nyolckor egyik ágyból ki másikba be, közben normaflore-t kezdtem inni és ma reggelig aludtam. szerencsére ez a szédelgő érzés már erősen csökkent, de székletem azóta csak egyszer volt mert keveset ettem, ugyanúgy világos színű hígabb, bár előző naphoz talán javuló irányban. mi az ami így le tudja dönteni az embert? nagyon megijesztett mert tegnap olyan szinten szarul voltam hogy azt hittem az egész hétvégém tönkreteszi de ma szerencsére jobb lett a helyzet
2017. szept. 2. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Vírus
2017. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vmi fosós vírus. Fene tudja. Sokaknak vannak ilyen gondjai. Szerencsére gyorsan átment rajtad. Sok folyadék és magas dozisu c vitamin!
2017. szept. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!