Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami különösebb bajom...

Adam.bak01 kérdése:

Lehet valami különösebb bajom ha egyszer kétszer ekizek?

Figyelt kérdés

Már egyszer próbáltam és nem volt tőle semmi bajom. Pörögtem de nagyon, állandóan táncoltam meg hasonlók, szóval jól éreztem magam.

16 fiú



2017. szept. 3. 00:39
 1/10 anonim válasza:
71%

Igen, lehet.

Hagyd abba.

Sosem tudhatot, milyen a szer, amit eppen tolsz.

Masban keress oromot, ne csussz le.

2017. szept. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
*tudhatod
2017. szept. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Persze , hogy lehet tőle bajod. Ki tudja mi van benne pontossan.

Ne legyél buta, lehet egyszer valami olyat szedsz be ami miatt egy életre megnyomorodsz, vagy meghalsz...

Elég egyetlen rossz döntés!

2017. szept. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Lehet. A szívedet felpörgeti, és vagy kiakad és megáll és meghalsz, vagy a folyamatos pörgéstöl kialakul a szívedbeb egy ritmuszavar, amivel egész életedben együtt kell élned és szívgyógyszert kekk szedned. Plusz a szervezez az egész éjszakás pörgést nem bírja sokáig, kiakad és valami bajjal fogja jelezni, h nem jó neki.
2017. szept. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Lehet. Főleg, hogy nem tudsz majd megállni egy-kettőnél.
2017. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem okoz gondot. 1-2 nem. De csak ha ugyanabbol a forrasbol van, ahonnan eddig volt!
2017. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Attól függ hogy milyen a cucc! Régen kb 10 évvel ezelőtt még sokkal tisztábbak voltak a drogok!
2017. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond az ekivel, hogy sosem tudhatod, mi is van benne pontosan. Hivatalosan MDMA-nak kellene benne lenni, de legtöbbször nem csak az van, hanem más is, vagy csak más cuccok. Főleg magyarországon gond, ahol csórók az emberek, ezért nagyon elterjedtek az olcsó és veszélyes kínai designer drogok, pl kristály, herbál és a többi moslék, ezért elég kicsi az esélye hogy jófajta ekit találj. A jóminőségű tabikra jellemző, hogy meg vannak felezve, ahogy a gyógyszerek is. Található rajtuk egy vonal ami mentén könnyen ketté lehet törni. Ez jelzi a magas MDMA tartalmot. Ezek álltalában jók szoktak lenni, de ha egy új fajtát próbálsz ki, előtte mindig csak egy negyeddel kezdj, biztos ami biztos! És ha már a buli előtt hozzájutsz, keress rá a neten, hogy mit írnak róla mások, akik már előtted kipróbálták. Van nagyon sok tabletta-kereső amik már előre figyelmeztetnek ha veszélyes a cucc, és gyakran be is vizsgáltatják, így tudhatod mi és mennyi van benne.


De én mégis inkább azt javaslom, ha van rá lehetőséged, akkor tiszta, por kiszerelésű MDMA-t (Molly amerikában, Monday nagy britanniában) használj, mert arról biztosan tudod hogy az, és könnyebb is adagolni. Nem tudom, hogy hol élsz, de itt nagy-britanniában az öszes fiatal azt használ, hagyományos ectasy helyett. 1 zacsi - 1 gram - 40 font , pont fél áron van mint a kokain, és ha 250 mg-ot használsz egy bulira (ami egy erős ecstasynak felel meg), 4 bulira elég. Ha Magyarországon élsz, akkor viszont neccesebb, mert a tapasztalatom, hogy az otthoni fiatalok még nem is hallottak erről, ezért gondolom hozzájutni sem lehet, így maradnak a jóval olcsóbb és veszélyesebb kínai szerek.


Egyébként ha tényleg tiszta MDMA-t fogyasztasz, attól nem nagyon lehet bajod. Túladagolni csak tudatosan lehet, ha nagyon hülye vagy. Ha pl szakadozik a látásod, akkor túl sokat vettél be, olyankor mindig tarts szünetet, illetve óránként igyál meg fél liter vizet! Nem többet, nem is kevesebbet! Akik meghaltak az MDMA-tól, azok mind vagy túl kevés vizet ittak, vagy túl sokat! Pár éven belül úgyis legalizálják, már folynak a kísérletek a szer gyógyszerként történő alkalmazásáról.


[link]


[link]

2017. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
98%

"ne csussz le."


Mert aki néha rekreációs céllal drogozik, az garantáltan lecsúszik ugye? Még jó hogy az alkohol nem tett tönkre életeket.


Van egy haverom, minden hónapban cuccozik. 1-2 hónapja jött vissza Hollandiából, Defqon fesztiválról. A 4 nap alatt 3 órát aludt. Végig kokainozta, ketaminozta, MDMA-zta, ekizte, itta és füvezte a fesztivált, hazajött, 2 napig ki volt merülve, aztán éli tovább az életét. Most szeptembertől ment fősulira, meg mellette részmunkaidőben dolgozik. Jah előtte meg csoportvezető volt a munkahelyen. Akkor? Nem a drogok tesznek függővé, hanem a sz.ar élet.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=ao8L-0nSYzg

2017. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyszer ketszer siman belefer ha tetszik. Csak megbizhato legyen a forras. Es nagyon sokat szamit a hozzaallas abban hogy nem fuggj ra. Ha ugy allsz hozza hogy fuggo leszel ettol az nehanytol akkor igy is lesz. En mindig ugy vettem be hogy na most ez jo lesz amig tart, de semmi tobb, es nem is vagyok rafuggve. Ha esetleg megyek bulizni es a sajat tarsasagomban valakinek van es behiv akkor elfogadom, idegentol offos. Ennyi. Csak oda kell kicsit figyelni! Es meg annyi hogy kezdetben ne dobj be egeszet, felezd be valakivel akivel joba vagy. Jo tanacs! ;)
2019. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!