Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy boldog vagyok a barátommal, de nagyon félek hogy elveszítem? :S tudom hogy szeret de mégis minden nap attól félek hogy egyszer csak azt mondja hogy bocs már nem kellesz. Normális ennyire félni ha különösebb okom nincs rá? =/

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem azért tetszett meg a pasi, mert amúgy is rosszfiúnak tűnt? He? :D Jobban szeretnél egy olyan tutyimutyi kis kukit aki megfojtana a szerelmével? :D
2010. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

húú elsőnek gratula,tetszett a válasz:)))

Szerintem nem normális..ha nem ettől félnél,akkor valami mástól..Ilyen típus vagy..ennyi

2010. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
92%
Valószínűleg azért, mert nem bízol meg önmagadban. Attól félsz, hogy nem tudsz megadni neki valamit.
2010. ápr. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23:37 telibe találta. Önbizalomhiányos vagy. Vagy legalábbis nem tartod magad elég jó nőnek ehhez a pasihoz. Lehet okkal.
2010. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, ilyesmik nekemis eszembe jutnak, pedig semmi bajom magammal..nagyon rossz érzés, nem tudom, hogy lehet legyőzni
2010. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hú ez nagyon érdekes dolog... Én is nagyon féltem mindig, hogy el fog hagyni a szerelmem.

Egyik este, mikor nála aludtam olyan furcsa álmom volt. Nem is tudom, lehet hogy megéreztem mi fog történni... Azt mondta az álmomban, hogy soha nem is szeretett egyáltalán. És tudod mi a legfurcsább? Az volt az utolsó együtt töltött esténk...

Néha kicsit elgondolkozok azon, hogy van-e igazság abban, hogy a gondolatok igenis rávetülnek az életünkre. Akár pozitívak, akár negatívak. Talán a folytonos rettegés nem tesz jót...

De ez nyilván azért van, mert nagyon szereted őt. Ez ellen nagyon nem tehetsz.

2010. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves első!


Engem így is majdnem megfolyt a szerelmével a barátom.

Ezt leginkább kívülűllók látják jól,na mind1.

Szóval én még ennek ellenére is félek tőle,hogy egyszer bevág egy ilyet,hogy na pá.

Pedig én nem vagyok belé szerelmes szerintem.

2010. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azért is van ez még ha nem is szerelmes igazán valaki a másikba, mert azért bennünk van, hogy nem akarjuk elveszteni..azért csak nem vagyunk úgy együtt valakivel, hogy közben nem érdekel, meddig van meg (néhány tahó pasit kivéve ugye)
2010. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10:04es:S:S desz@r:S
2010. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!