Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek hogy rákos...

Nagyon félek hogy rákos vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a neten egy kicsit és hát...rátaláltam a rák 5 figyelmeztető jelére.Rákattintottam és hát van egy pár tünetem:



fejfájás:Hát néha fáj a fejem de annyira is szokott hogy a nem tudok aludni de a fájdalom csillapító segít.


Szédülés,hányás:Hát néha szoktam szédülni és szokott hányingerem lenni de sosem hányok.


Látászavarok:Nekem szokott olyan lenni hogy ilyen homályos függönyszerű valamit látok (amúgy szemüveges vagyok)



Epilepsziás roham,személyiségzavar:nincs



Bénulás:nincs


kérlek titeket hogy értelmes válaszokat írjátok mert ez fontos nekem!


11/L



2017. szept. 3. 18:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
63%
11 evesen inkabb huzz tanulni kezdodik az iskola. Nekem meg azt irtak ki h Erzsebet kiralyno vagyok meg sincs igy. Istenem ennyi hulyet...bar inkabb a szuleid hibaja h a gep ele engednek. Szolj nekik h szted rakos vagy mert olvastad az interneten hatha eltiltanak tole,mellette kirohognek es rajossz vegre h semmi bajod
2017. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%

A net átok és áldás is egyben. Neked az első jutott.

11 évesen inkább a világot ismerd meg neten keresztül és ne a betegségekkel foglalkozz.

2017. szept. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%

Tuti rakos vagy!4!4!

En azt ovastam a neten hogy ha lajkolok egy kepet akkor hamarosan az ország miniszterelnoke leszek

Mar erzem hogy en fogom iranyitani az orszagot😂😂😂


Mennyi hulye hiszekeny ember van,11 évesem inkabb keszulj az iskolaba

2017. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Szédülés, hányás, látászavar okozója lehet sima migrén vagy enyhébb frontérzékenység.


11 évesen ritkán lesznek rákosak az emberek, bár nem kizárt.


Nem érdemes túl sokat olvasgatni a neten, mert sok marhaságot is írnak, és a végén még hipochonder leszel (aki beképzel magának betegségeket).


De amúgy az okosok szerint egyrészt genetika, másrészt táplálkozás kérdése, hogy rákos leszel-e. Vannak / voltak rákos betegségben szenvedők a családodban, felmenőid között?

2017. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
nem készülök a suliba amint mondtam 6 napot itthon leszek
2017. szept. 3. 18:38
 6/41 A kérdező kommentje:
amúgy nem voltak rákosok a családban
2017. szept. 3. 18:38
 7/41 anonim ***** válasza:

Nem vagy rákos. Ha egyszer 5 fontos tünet van, akkor 3 meglévő nem elég. Olyan ez, mint a bableves. Megvan, hogy mi kell bele. Ha egy fontos összetevő hiányzik, akkor az nem lesz bableves.

Jut eszembe: milyen rákra gyanakszol? Mert van vagy ezerféle...

2017. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Aha értem.Hát én agydaganatra gyanakszom
2017. szept. 3. 19:16
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz agy is kellene :)
2017. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
nekem van agyam max neked nincs :)
2017. szept. 3. 19:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!