Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este (meg még éjjel...

Tegnap este (meg még éjjel is) rámtört egy falásroham?

Figyelt kérdés
Kínzó étvágyam volt és bezabáltam egy tál fasírtot vajas kenyérrel, még éjjel is felkeltem enni, és még reggel is a maradék fasírtot toltam több szelet jól megkent vajas kenyérrel. És így egyszer csak benyillalt az oldalam, gondolom az epém lehetett. Nem tartott sokáig, csak pár másodpercig, de kb halálra rémültem tőle. Azóta semmi, csak félek, hogy megismétlődik. Ma egész nap nem ettem semmit, csak teát és kekszet.Semmi bajom nincs már. Egész nap mászkáltam a városban, talpon voltam, jöttem mentem, szóval teljesen jól voltam. Csak pár pillanatig tartott az egész reggel, de rettenetesen ijesztő volt. És még mindig félek. Meg fogok halni? Írjam a végrendeletem?

2017. szept. 7. 22:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!