Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyünk ilyen esetben?

Mit tegyünk ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Anyukám szèdül, fáj a feje, már reggel óta. Mondtam neki, hogy hívjunk orvost de azt mondja nem akar, ugyis kipiheni. De én nagyon féltem, annyira sírhatnékom van, hogy ő ott fekszik az ágyon, tehetetlenül, kinlódik...annyira rossz érzés. Tudom hogy kipiheni mert volt már ilyesmi baja, de akkor is. Rossz így látni az életvidám anyukámat :(
2017. szept. 8. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha több éve, rendszeresen előfordul vele, akkor valószínűleg nem tudtok mit csinálni. Ha mostanában jelentkeztek a tünetek, akkor vizsgáltassa ki magát.
2017. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen. Vettem be gyógyszer, pihentem egyet és jobb lett. Azért emiatt nem kell rögtön orvost hívni. Lehet, hogy elkapott valamilyen vírust, vagy leesett a vércukra, vagy a vérnyomása.

A pihenés a legjobb, amit ilyenkor tehet.

Majd ha picit jobban érzi magát, fent bír lenni, akkor biztos elmegy az orvoshoz. Illetve ha nem javul 2-3 nap alatt, akkor érdemes kihívni hozzá a házi orvost.

Viszont ha ez sűrűn előforduló dolog, akkor viszont ha jobban lesz, akkor vizsgáltassa ki magát.

2017. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked nincsen suli? ;)
2017. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már kijártam a sulit.
2017. szept. 8. 13:17
 5/5 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 8. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!