Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám lefekvés után...

Hogy tudnám lefekvés után "kikapcsolni" az agyam?

Figyelt kérdés
Reggelente fáradt vagyok, este pedig pörgök. Mindig lefekvés után a legaktívabb az agyam, ilyenkor vannak a legjobb gondolataim is. Még ha testileg kivagyok akkor is elég sokáig tart elaludni. Van erre valami megoldás?

2017. szept. 8. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig segit ha pontrol pontra atveszem az aznapi torteneseket. Reszletesen atporgetem a fejemben kozben mindig elkalandoznak a gondolataim es elobb utobb elalszom. Ha nagyon nem megy van levendulas spraym amit parnara kell fujni es tenyleg hatasos
2017. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esti, lefekvési rutin bevezetése, és relaxáció.
2017. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy sörike mindent megold, ha nem akkor kettő:D
2017. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nekem ez mai napig nem megy. Szerencsére éjszakai melót találtam, így ez a gond már megoldva. Reggel olyan jót alszom, hogy csak na. Ha még pörgök kicsit, akkor elvégzek olyan teendőket, amiket felkelés utánra tartogattam és az lefáraszt. Néha kell valami zaj, néha jobb nélküle. Sötétben sosem tudtam aludni, mert félek tőle. Régebben fantáziálgattam, közben bealudtam. Relax nálam nem létezik, de kütyüket jó, ha távol tartod magadtól és a rutin is elég lényeges, csak tartsd be mindig, különben nem működik.
2017. szept. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!