Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Algopyrin nagyobb mennyiségben...

Algopyrin nagyobb mennyiségben okozhat pánik-/szorongásos rohamot?

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon fájt a fejem, és bevettem rá egyből 3 szem algopyrint (tudom, hogy nem volt jó ötlet, de most nem ez a kérdés). Miután lefeküdtem, kezdtem érezni, hogy gyorsul a szívem, és szorít a mellkasom. Aztán jött a félelemérzet: nem tudtam racionálisan gondolkodni, minden kis mozgástól, zajtól, érintéstől rettenetesen megjedtem, úgy, hogy szinte percenként felugrottam, a szememet pedig nem is mertem becsukni, mert amint megpróbáltam, mindig feltolult bennem ez a halálfélelem-szerű érzés... összességében olyan volt, mint egy bad trip-élmény, csak enyhébb, elviselhetőbb változatban. Órákig tartott, mire elmúlt, és el tudtam aludni. Nem igazán tudom hová tenni a dolgot, mert 3 szem gyógyszer azért szerintem nem akkora mennyiség, hogy ilyen problémákat okozzon, másrészt így utólag sem találtam semmi információt a témáról.

2014. máj. 23. 11:31
 1/2 homo ludensz ***** válasza:
Súlyos balesetet szenvedőknek sem adnak korlátlan mennyiségben fájdalomcsillapítót mert felmegy a pulzusszám.Ezért gondolom hogy felelőtlenség önmagunkkal szemben saccolással bekapni egy nagyobb mennyiséget. A fejfájás meg szinte ezer októl alakulhat ki és sok mindent jelezhet.
2014. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Három szem Algopyrint nem neveznék nagyobb mennyiségű gyógyszernek. Soha nem tapasztaltam hasonló tüneteket, pedig volt, hogy négyet vettem be porrá törve fél órán belül.
2014. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!