Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A péniszem tövébe ahol a szőr...

A péniszem tövébe ahol a szőr van pici szemölcsök jöttek elő miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem azt akarom hogy mindenki írja menj orvoshoz ha nem lehet valaki járt így és az mondja el. Kb fél éve jöttek elő kb 10-15 darab van de ezek is picik. HPV nem lehet mert a barátnőmnek nincs 2 éve vagyunk együtt és nekem ő volt az első és nem is voltam senki mással. Szóval ezért nem értem mi lehet ez. Most szoktam kenni Duofilmmel egyet már lehozott szépen a többit még kenegetem. Ha valaki járt így az írja már meg hogy mi volt. Köszönöm szépen

2017. szept. 11. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Igy latatlanban ezt nem lehet megmondani, erre tenyleg az a helyes valasz hogy menj orvoshoz. Az egeszseged fontos, nem ertem miert veted el az orvoshoz fordulast, azert van doki hogy segitsen. Ha itt varod a valaszt es valaki hulyeseget ir es nem mesz dokihoz, lehet hogy ugy elterjed hogy utana meg azert lesz szar dokihoz menni.
2017. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem elvettem az orvost csak nem ezt a választ akarom hallani mert ezt tudom én is ha nem hát ha volt ilyen valakinek ennyi nem terjed jobban nincs több kb fél éve megvannak és kész nincs belőle több azóta
2017. szept. 11. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól még, mert a barátnőd tünetmentes, lehet HPV-je.
2017. szept. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!