Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MIért nem lesz hosszú az...

MIért nem lesz hosszú az ember lábszőre? Trollok off

Figyelt kérdés
a haja mindenkinek megnő, és gondolom a lábszőr is nő, akkor miért nem lesz hosszú?

#nők #szőr #gyantázás #lábszőr #kóros szőrösödés #majmok szőrösek
2017. aug. 9. 19:31
 1/5 A kérdező kommentje:
pls, moderátorok, tiltsátok le őt!
2017. aug. 9. 19:39
 2/5 anonim ***** válasza:

A hajhagymának és a szőrnek is van egy növekedési ciklusa, utána kihullik, pihenés van, majd újra nő. Ezért nem lesz hosszabb, mint ami bele van kódolva.

Kivétel: egyes embereknél nincs ilyen pihenési fázis: na, ott lehet 8 méteres haj vagy 8 cm-es szempilla.

2017. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a hajhagyma hullik ki? és én nem érzem úgy minta nekem hullana a szőrömm, meg nem találkoztam olyannal, akinek hullik a szőre
2017. aug. 9. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek hullik: haj+szőr napi 50...100 szál a normális.
2017. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy a viharba ne hullana.

Ha egy kicsit erősebb szőrzeted van, akkor simán látszik a padlón. Nekem fiúként, ha huzamosabb időt töltök egy szobában, akkor jó néhány szál megfigyelhető főleg világosabb padlón(gyorsításként végighúzva akár finoman a kezet rajta nagy eséllyel minimum 1 szőrszál kihullik). Bár szoktam szőrteleníteni, köztük ez egy indok. Ugyan úgy hullik, mint a hajszál vagy akár mint az állatoknak a szőrzet. Valamilyen időközönként, napi x mennyiségű szál. Meg esetleg a kopás is közrejátszhat

2017. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!