Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a torkomban/szájürege...

Mi lehet a torkomban/szájüregemben?

Figyelt kérdés
Úgy 3 hete meg voltam fázva, ami el is múlt két nap alatt de azóta folyamat krákogok és mintha lenne valami az orrot és szájüreget összekötő(nem tudom jobban elmagyarázni, a lényeg hogy ott ahonnan a trutyi jön amikor krákogsz) nyílásban. Valamimt egyik reggel suliba menet éreztem hogy valamit sikerült előkrágomnom de nem jött ki, mintha egy cérna lógott volna ki a fentebb említett nyílásból, szóval benyúltam a számba és kihúztam... egy undorító takony szerű, vékony trutymó volt, de nem takony, mert nagyon rugalmas volt és ki tudtam húzni a torkomból mint egy cérnát. Akkor úgy éreztem megszűnt de azóta megint elkezdtem krákogni és a tgenap éjjel egy hasonló izét köptem ki. Valamint folyamat olyan érzésem van mintha a torkomban por lenne és köhögök. Ez mi? Már iszonyatosan irritál. Orvosnak ezt nagyon macerás lenne elmagyarázni, külföldön élek és bár beszélem a nyelvet, ezt nem tudnám elmagyarázni így.

2017. szept. 12. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem gyógyultal ki teljesen , szakad fel a trutyi. Szerintem ne aggodj pár nap és kigyogyulsz teljesen , figyelj ra h ne fazz ra meg jobban meg
2017. szept. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!