Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Contractubex gél tényleg...

A Contractubex gél tényleg csak három hétig használható?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert lejár a szavatossága. De vannak ennél sokkal hatékonyabb hegkezelő krémek, ez nem túl hatékony.
2010. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudsz ajánlani hatékonyabbat?

Bár szerintem a Contractubex is jó lenne, csak ez a három hét..utána dobhatom ki az egészet :S pedig még a negyede se fogy el addigra

2010. máj. 27. 00:35
 3/5 anonim ***** válasza:

A Dermatix jobb, sokkal ( [link] Nekem a patikus mondta, hogy ezt használjam, nagyon leszólta a contractubexet. Valóban jó krém, nekem nagyon szépen gyógyult a hegem, érdemes beruházni. Nem olcsó, de egy tubus elég, mert nagyon vékonyan kell kenni.

Egyébként hol van a heged?

2010. máj. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az alkaromon van, kb egy ujjhegyni nagyságú, de már halványodott mióta kenem

ez amit belinkeltél nagyon drága, bár valószínűleg hatásosabb is

2010. máj. 27. 01:05
 5/5 anonim ***** válasza:

ó, akkor az nem vészes. én azért vettem meg ezt, mert a hasamon van a műtéti heg és elég nagy, tehát fontos volt, h minél szebben gyógyuljon.

ha maradsz az eddigi krémnél, akkor a patikus szerint hatékonyabb, ha estére lefeded gézzel.

2010. máj. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!