Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leestem a létráról délután,...

Leestem a létráról délután, most nagyon fáj a fejem, elmúlik holnapra? Mennétek holnap dolgozni, vagy rz nrm olyan komoly dolog?

Figyelt kérdés
2017. szept. 13. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Honnan tudjuk?

Feküdj fel az asztalra, mindjárt megvizsgállak!

Közben mondd, hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Jézusom!

Akár agyrázkódásod is lehet, vagy bármi komoly dolog!

Ügyelet most is van, én elmennék.

2017. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg agyrázkódásod van. Mivel ez egy komoly esés (létra, magasság), én elmennék orvoshoz a helyedben. Ha nincs más, és "csak" agyrázkódás, akkor két-három nap pihenés, valamint ne igyál koffeintartalmú italt, magyarul reggel ne kávézz, mert iszonyúan fogsz szédülni. (tapasztalat).
2017. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne menj dolgozni, írasd ki magad (engem szó nélkül kiírtak, nem is én kértem), tényleg kell a pihenés, ez nem játék! Nem arról van szó, hogy nagyon parázni kell, hanem arról, hogy nem szabad vele játszani. Így mondjuk ritka rosszul is hangzik, hogy leestél a létráról. Előző voltam.
2017. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs törésed ,pihenj.Engem többször fejbe rúgtak labdával ,focimeccsen.Pihenés,alvás,elmúlik.
2017. szept. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kriszti006 válasza:

Ezt tenyleg meg kell kerdezni?

Menj el orvoshoz, mert felek, ennel is hülyébb lehetsz.

2017. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!