Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap délután-este hegesztett...

Tegnap délután-este hegesztettem, és egyszer rögtön azután, hogy megszakítottam az ívet, hozzáértem az ujjammal a pálca oldalához. Nagyon gyenge bizsergést éreztem. Lehet áramütés és ha igen, komoly?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert a pálca oldalán ilyen burkolat van, és nem is tudtam hova földelni, mert műanyag papucsban voltam. Valamint semmi sem látszik az ujjaimon. Csak azért most kérdezem ezt mert felébredtem zsibbadó bal kézzel, de úgy tűnik csak elaludtam mert már múlóban van.

Forduljak esetlrg oroshoz?



2015. nov. 9. 04:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha komoly lenne, már tudnád.
2015. nov. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Észrevetted volna, ha rosszul földelt, tetszőleges készülékről megvág a 230-as hálózat. A hegesztőgép terheletlen feszültsége szándékosan nem közelíti meg az egészségi kockázatokkal járó határt.
2015. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BringaManó ***** válasza:
Csatlakozom, az áramütés az nem vírusfertőzés, lappangási idővel, ott rögtön észreveszed, ha nagyot kaptál... :-) (Aztán a nagy áramütésen belül persze már lehetnek kérdések, fokozatok, hogy mid mennyire sérült kívül/belül, illetve túléled-s, és ha alig, akkor vissza tudnak-e hozni... – de a "gyenge bizsergéssel" szerencsédre nincs baj, az csak "figyelmeztetés" volt a sorstól. ;-)
2015. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Élsz még?
2017. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem. Halott vagyok.
2017. máj. 7. 21:34
 6/6 BringaManó ***** válasza:

RIP.

(Kár, pedig akartam kérni, hogy legközelebb ne tedd bele a helyesírás kulcsszót feleslegesen. :-) )

2017. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!