Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MMS (Micrale Mineral Solution)...

MMS (Micrale Mineral Solution) cseppeket férgek és paraziták ellen hogyan kell elkészíteni? Mennyi nátrium-klorithoz mennyi citromsavat kell hozzákeverni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 15. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérlek dobd ki ezt a szart. Csak parasztvakítás, haszna nincs, csak árt. Inkább Menj orvoshoz. A kloritból és a citromsavból klorát és klór-dioxid lesz. Az egyik rakétaüzemanyag és rákkeltő a másik egy fertőtlenítő szer. Vegyész vagyok rengeteget dolgoztam ezekkel az anyagokkal nem fogyasztásra valók. Dobd ki a fenébe, csalás az egész.
2017. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Infektológushoz menj inkább igaza van a 2.nak.
2017. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
18%
Én dr. Rákosi Károly belgyógyász vagyok és mindenkinek mindenre ajánlom az MMS cseppeket,azt kérném,hogy aki nem ért ezekhez a dolgokhoz,az inkább ne szóljon hozzá!
2017. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne használd semmire, attol meg senki se otvos ha magáról itt azt állítja.
2017. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy régebbi szisztéma szerint 1 csepp nátrium-klorithoz 5 csepp 10%-os citromsavat kellett cseppenteni, de újabban az 1:5 helyett az 1:1 arányt javasolják és nem kell 3 percet várni csak 30 másodpercet azaz fél percet. Az erről szóló videókat sajnos letörölték nem tudom belinkelni.
2019. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!