Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most hány éves vagy, és...

Most hány éves vagy, és szerinted amilyen életmódot élsz mennyi idősen fogsz meghalni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 16. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
42, 64
2017. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
44, 120
2017. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

38 vagyok.

Évek óta meg vagyok hízva sajnos, 25 kiló feleslegem van. Nem dohányzom, nem iszom.

Ha nem lennék túl szerencsés, akkor talán 55 éves koromig.

Szerencsés esetben 70-ig.


Ha változtatnék az életmódomon, lefogynék, sportolnék, talán 85-ig is élhetnék.

2017. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

41, most kissé rossz passzban vagyok s ez tuti nem tesz jót, de 130 évet tervezek (igazából párezer vagy millió év tetszene így jelen gondolkodásommal, de az sajna nem reális. a 130 is necces, de az még az). Az életmódom annyira nem rossz és fejlesztem is, stabil, szerető párkapcsolatom van és optimista hozzáállásom, jó génjeim... Már csak pénz kéne :)


Igen, Guiness-rekordot akarok dönteni női leghosszabb élet kategóriában, mondom, optimizmus meg a gének, plusz most már sportolok is, halálomig, fiatalon még elvan az ember, de egyre fontosabbá válik, ahogy öregszem (amit még nem kezdtem el, s ezt igyekszem is kitolni), hisz nem akarok leépülni, ha nem muszáj, egy szintig persze elkerülhetlen. Az izomtömeg növelése csak most jön, tudom, hogy sok nem lesz s majd fokozatosan csökken egy idő után, de jobb lesz, mintha nem csinálnám. Futni most kezdek megtanulni, a keringési rendszernek is kell adni s milyen lenne már, ha egy maratont se tudnék lefutni soha. Az nem nehéz, pár év alatt elérhetem.

A nekem való étrend kb. megvan :)


Persze mit ér a hosszú élet, ha nem elég széles, ezen még dolgoznom kell.


Az őseim az enyémnél rosszabb körülmények (nehéz élet, megözvegyülés fiatalon, 1-2 világháború s az élet más viharai...etc.) között is sokszor eléltek 80-90 évet, szóval reméljük a legjobbakat :) Beteg sosem vagyok, ez egy jó pont.

2017. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46-84
2017. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19,80-90 igazából szeretnek akár 100 évig is bár annak kevés a valószínűsége (igazából 80-90 se annyira gyakori) de ezt senki se tudja megmondani pontosan :D
2017. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző, 100 évig azért sokan elélnek. Ha jó az életmódod, már sokat javulnak az esélyeid, persze balesetek s kivédhetetlen betegségek mindig vannak (egy jó védangyal is sokat ér a jó gének mellett)... Nagyon sok ember csak elhagyja magát, már 30 évesen sem mozog,nem csoda, ha nem bírja. Akinek van célja, hobbija, munkája, az idősen is sokszor jó karban van (persze hirtelen betegség és halál akkor is jöhet, de mégis jobbak az esélyek s főleg legalább addig is ÉL az ember, nemcsak vegetál).


Én 100 évesen maratont akarok futni és hegyet mászni, az bizonyos. Ez szerintem még reális is, bár jelenleg ez is Guiness-rekord lenne, de mire odajutok, valószínűleg már nem. Férfi állítólag már lenyomta 100 évesen, bár nem tudta igazolni a születését. Az ilyen emberek a példaképeim.

2017. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!