Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszul vagyok, de iskolába...

Rosszul vagyok, de iskolába kell mennem. Ötletek?

Figyelt kérdés

Egy hete fáj a hasam és a fejem,folyton fázom,de nincs lázam.A torkom pár napja kezdett el fájni.Ezek annyira nem zavarnak viszont tegnap este óta a mellkasomban érzek valamit.Olyan mintha egy könyv vagy valami lenne rajta.Ha lefekszem akkor rosszabb,sokkal jobban érzem és olyan furán veszem a levegőt(olyan mint mikor meg vagy fázva és olyan hörgősen veszed a levegőt)+a torkomban nyomást érzek ilyenkor.


Elég kellemetlen,de így is iskolába kell mennem,pedig szerintem jobb lenne elmenni orvoshoz.Tudom itt jön az,hogy miért nem megyek el egyedül.Nos azért,mert csak reggel tudnék menni,de szüleim visznek és nem tesznek le az orvosnál(és egyedül sem mehetek).Iskola után sem tudok menni,mert sok órán van és kb.30 perc az odaút.Szóval addigra meg már nem rendel az orvosom :/ Suliorvos van,ő holnap lesz a suliban és szeretnék elmenni hozzá,hátha elenged.


Egyébként nem cigizek,szóval attól nem lehet.

Anya reggelente ad gyógyszert és hajrá,mehetek iskolába.Előző héten tesóm köhögött meg taknyos volt és rá sem bagóztak.


Másnak volt már ilyen mellkasi ,,kellemetlensége''? Kicsit félek,mert még ilyen nem fordult elő.

Szüleimmel mit tudok kezdeni ?Nem értem,hogy miért nem érdekli őket.


15l



2017. szept. 19. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem szombat óta van,de mára erte el a csúcspontját. Mondjuk nekem még folyik az orrom,köhögök,és könnyezek. Ma már nem bírtam tovább,szóltam ofőnek,és hazaküldött. Nekem is ilyen az anyukám,hogy mindig elküld,aztán ha már nagyon rosszul vagyok csak akkor jöhetek haza. Jobbulást.
2017. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit játszd meg, hogy most jobban fáj a hasad, mint az előző napokban. Feküdj le, és panaszkodj! Azért az nem normális, hogy nem tesznek le az orvosodnál.
2017. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Valószínűleg aszthmás lehetsz. Bár remélem nem. Én is asztmás vagyok, igaz; már gyógyulóban. Hétvégén, szünetben stb. nem visznek el?


Olvass utána, sok érdekes dolog van az interneten, de nem kell elhinni mindent :)

Vigyázz, ha tényleg asztmás (vagy CF-es) lennél, akkor mindenképp győzd meg a szüleidet, hogy vigyenek el, mert ez nem várhat még egy, meg még egy heteket.


[link]


[link]


Sok sikert ;)


13/L

2017. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!