Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátom akivel egy...

Van egy barátom akivel egy osztályba jártam, viszont mind a ketten most ballagtunk és más iskolába megyünk. Nem szeretném, ha a barátságunk megszakadna. Ötletek, hogy mit tudnék tenni, hogy megmaradjon a barátságunk?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm szépen!
2014. júl. 11. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Találkozzatok iskola után plusz hétvégén!
2014. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Játszatok a League of Legends-szel vagy a Counter Strike-al

a közös játék össze hozza az embert.:D

Csak vicc volt.

Ott a Skype ,a telefon,facebook beszéljetek azokon.

2014. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Találkozatok hetente töbször is (persze ha a tanulás nem gond). Beszelgesetek telefonon, facebookon. Rendezetek csajos napokat. Sok lehetőség van. De persze új iskola új barátok. Szóval lehet, hogy nem fog sikerülni megtartani a barátságotokat...
2014. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendezzetek csajos estét mint abba a xar Sex és New York-ban vagy ilyen nyuggeres könyv klubbot :D
2014. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben akkor megpróbálok majd vele többször is találkozni ha lesz rá lehetőségünk és persze ő is akarja és reménykedem,hogy nem szakad meg a barátságunk. A válaszokat pedig köszönöm szépen!
2014. júl. 11. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is azokat tudom tanácsolni, amiket az előttem válaszolók.

Viszont, és ezt tényleg nem rosszindulattal írom, az ilyen barátságok nagyon nehezen maradnak meg, mert ahogy új iskolába mész szép lassan elfelejted. Először folyton találkozgattok, beszélgettek, aztán már csak néha egy-egy facebook vagy skype végül már csak szülinapkor/karácsonykor stb. írtok egymásnak.

Most biztos azt gondolod, hogy nektek menni fog, és lehet hogy igazad is lesz. :) De akkor ritka eset leszel. Azért sok sikert!

2014. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából én sem hiszem,hogy sikerülhet mert olvastam,hogy csomó embernek megszűnt a kapcsolata iskola után a barátaival,de egy próbát megér az én részemről. Remélem az övéről is. És köszönöm szépen!:)
2014. júl. 12. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!