Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő, míg begyógyul...

Mennyi idő, míg begyógyul teljesen?

Figyelt kérdés
A nagy lábújjamon benőtt a köröm, amit kivágtam, és begyulladt. Azt mondta a doki, hogy le kell venni a körmöt. Volt már valakinek ilyen? Mi az, ami rossz volt nagyon? Milyen volt? Nagyon fájt? Mennyi idő alatt jött helyre? Mikor tudott már rendesen cipőt húzni? Mindent írjatok le kérlek, akinek már volt ilyen! Köszönöm!
2017. szept. 21. 20:34
 1/1 Zsófiii2002 válasza:
Nekem valamiért elhalt az egész körmöm, így leszedtem magamnak, de ez nem fájt. Ha viszont "él" a körmöd akkor az fájni fog ha lekapják :I Cipőt szerintem húzhatsz rá, de majd meglátod hogy dörzsöli-e. Nekem kb 2 hét volt mire kinőtt a körmöm, de nem volt valami "jó" mert ugye puhább volt mint előtte, szóval szerintem úgy 1 hónap múlva már olyan körmöd lesz mint előtte ;) Mindenesetre jobbulást! :)
2017. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!