Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy ekkora alvásigé...

Normális, hogy ekkora alvásigényem van?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és folyton kimerült vagyok.A hetem elég zsúfolt,sok óra,nyelvvizsgára készülök + ott a mindennapos tesi is még.Minden időm elmegy a tanulással és konkrétan úgy esek be az ágyba.Hétköznap 6-7-8 órát alszok.Ha a 8 óra alvás megvan még akkor is egész nap fáradt vagyok.Hétvégente 10-12 órákat alszom,mert olyan szinten fáradt vagyok.Igazából utána jobban is érzem magam.Igazából nekem mindig 10 órát kellene aludjak,mert akkor érzem formában magam.Normális ez szerintetek?Sokan mondták már,hogy vérvételre kellene menjek,de én rettegek tőle,mert minden ilyen helyzetben elájultam.Igazából több orvost is meg kell látogassak,de elhatároztam,hogy fülészetre és szemészetre is elmegyek,hogy megbizonyosodjak arról,hogy minden rendben van-e.Csak mindez idő kérdése.Kevés a 24 óra.

2017. szept. 22. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Néha nekem is jólesne 9-10 óra alvás, de a suli miatt én sem engedhetem meg magamnak. Végzős vagyok.


L/19

2017. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!