Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszabbodni fog az agykárosod...

Tomszi 21 kérdése:

Rosszabbodni fog az agykárosodásom?

Figyelt kérdés
KB. 3 hete voltam Mr vizsgálaton sürü fejfájás, szédülés, memoriazavar és néha kettőslátás miatt, (amúgy Epilepsziás vagyok). A vizsgálat során kiderült, hogy van egy 2 mm-es erős jelintenzitásu Fehéragyállományi agykárosodásom, aminek az eredetét nem tudták behatárolni. Ez további kórházi vizsgálatot fog jelenteni, hogy kideritsék és gyógyszeres kezelést? Várható rosszabodás? És kb, milyen betegségek okozhatták? Még csak 26 éves vagyok.
2017. szept. 23. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de valami jót kívánok, nem tudom mi az, lepjen meg.
2017. szept. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét oldali 20 milliméter átmérőjű agyi elhalást diagnosztizáltak 27 éves koromban. Eztán kipróbáltam az összes forgalomban lévő agyserkentő bogyót, de az állapotom nem javult. Már 5 éve oxigénterápiával kezelem magamat, és az állapotom kitűnően javul. 55 éves vagyok
2017. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!