Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Sebbekkel ébredek?

Mi lehet ez? Sebbekkel ébredek?

Figyelt kérdés

Először is elnézést, ha rossz kategória, de fogalmam sen volt hova írhatnám ezt.

Szóval, kb 2-3 hete ha nem is minden éjjel, de 3-4 naponta az történik, hogy lefekszel aludni és reggel friss sebekkel ébredek fel..van olyan, mint egy karmolás, van szúrásnyom szerű, a legutóbbi pedig mintha ki lenne szívva a vállam. Némelyik seb olyan helyen van, amit el sem érek magamnak, tehát kizárt, hogy pl álmomban túl erősen vakaróznék.. körbenéztem mindent az ágyam körül, semmi nincs ahová 'bealakadhatnék', semmi ami szerintem okozhatná a rejtélyes sebeket. Egyik éjjel fel is ébredtem nyomás szerű fájdalomra a hátamon, másnapra ott be is lilult. Mi lehet ez, hogy jöhetnék rá?



2017. szept. 30. 12:49
 1/4 Atika153 válasza:
Nem tudim milyen korú vagy, de ha serdülő vagy és hirtelen nőlsz akkor megjelenhetnek a testeden piros/lila foltok, csíkok
2017. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
19 vagyok, de ezek nem olyan csíkok :/
2017. szept. 30. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez inkább valamilyen paranormális jelenségnek tűnik, bár lehet hogy köze sincs hozzá,nem akarlak megijeszteni.

A házatokban csak te kelsz ilyen sebekkel? Ha máshol alszol akkor nem történik ilyen? Álmodban könnyen előfordulhat hogy megsebesíted magad de ez elég gyanús, hogy ilyen sűrűn történik és olyan helyeken akiket nem érsz el..

2017. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is eszembe jutott már, hogy paranormális dolof van benne, bár nem nagyon hiszek/ nem nagyon akarok hinni bennük. Mással még nem fordult elő, ha máshol alszom nincs ilyen, bár amióta kiírtam a kérdést itthon sem fordult elő
2017. okt. 8. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!