Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan csurog le a...

Folyamatosan csurog le a torkomon a váladék, már napok óta. Mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
Már olyan szerda óta arra keltem hogy folyamatosan köpöm ki a váladékot, meg felköhögöm, ez egész nap így van, estére elmúlik picit, aztán visszajön. Már annyi zsepit elhasználtam hogy anya nem győzi venni. Az orrmandulámat kivették kiskoromban, illetve fél éve voltam fül orr gégészetnél más probléma miatt, de nem mondták hogy nagy lenne. Allergia sprayt használok mert különben folyton fújnám az orrom, de az sem segít. Az orrom nincs tele, már véresre fújtam az orromat, nem jön semmi. Nem tudok enni sem meg inni, mert akkor is jön a torkomra és kénytelen vagyok lenyelni amitől öklendezek. Hétfőn valószínűleg elmegyek fül orr gégészetre, de addig nincsenek valami házi praktikák? méz nincs, illetve teázni teáztam de az sem vált be. Máshogy nem vagyok beteg, sem náthás.

2017. okt. 1. 01:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Igazából aludni sem birok ez miatt .
2017. okt. 1. 02:02
 2/3 A kérdező kommentje:
Most arra gondoltam hogy van otthon köptető hátha...de kitudja
2017. okt. 1. 02:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Az jó lesz ha elmégy!

Nekem kiskoromba vették ki a mandulámat (nem orr) azóta sokkal jobb meg rosszabb is.

Jobb mert ritkán vagyok beteg, de ha az vagyok akkor tetőzötten egy normál megfázáshoz képest.

A váladék a torkomon szinte folyamatosan felgyülemlik, ha pici az megy a gyomorba de ha több azt ki kell köpni mert szinte fojtogat meg hát undorító.

Este sokszor köpnöm kell, és az állaga szinte mint az egérragasztóé, de van mikor nem olyan, de egész éjszaka ez megy többnyire.

Ha eszek utána eljön a saját kis poklom, hányingerem lesz mert oda gyülemlik nagyobb mennyiségbe, krákogás köpködés, öklendezés, ez megy vagy 5 percig, utána semmi gond, van, de az már elviselhető.

Én nem mentem el dokihoz, viszont az orromat naponta többször be kell fújni mert teljesen eldugul, szval van nekem is elegem.

2017. okt. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!