Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert szur a szegycsontomnal...

Miert szur a szegycsontomnal mikor melyebb levegot veszek?

Figyelt kérdés
Szoval mar csutortok ota szur a szegycsontom korul mikor mely levegot veszek orron vagy szajon es mikor bofogok vagy hirtelen nyelek kajat vagy italt. Elegge idegesito mert enni se nagyon merek es hanyinger kerulget 2 napja. De mintha nyelocsovemmel lenne valami gond mert ugy a kozepen erzem meg kb a torkomnal. Holnap reggel egybol orvoshoz megyek csak kivancsi vagyok mi lehet ez. Egyebkent ha fekszem hanyatt vagy hason akkor elegge enyhul ez az erzes es mikor felkelek reggel es bofogok akkor nem nagyon jelentkezik ez.

2017. okt. 1. 21:39
 1/1 anonim válasza:
Szia nekem refluxom van es ugyanez a bajom csak nekem akkor is faj ha epp nem veszek levegot. :) ne aggodj lehet front is :) esetleg beszorult a levego:) igyal hideg vizet . fekudj hasra nekem az sokat segit :)
2017. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!